Піч для термообробки скла (фьюзинг і молірування) та випалу кераміки

Піч для термообробки скла (фьюзинг і молірування) та випалу кераміки
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 09423820
 
 

Опис Піч для термообробки скла (фьюзинг і молірування) та випалу кераміки

Камерні печі чемоданного типу з вертикальним завантаженням призначені для термообробки скла (фьюзінг і молірування) та випалювання кераміки при максимальній температурі до 1050°С. Геометричні розміри робочої камери у різних моделей мають межі від 500 до 3000 мм за будь-якої координати.

Футирування даних печей виконана з волокнистих муліто-кремнієвомісних матеріалів типу МКРВ (для нагрівальної камери) і плити ШПГТ (для нижнього поду). Удавані замки виконані із застосуванням сучасних вогнетривких тканин зі скловолокна.

Нагрівальні елементи, у вигляді спіралей, виконані з високотемпературного сплаву Х23Ю5Т і поміщені всередину кварцових трубок, які запобігають осипання окаліни і не перешкоджають проходженню теплової променевої енергії.

Для поліпшення експлуатаційних характеристик печі серії ПЕУ забезпечені оглядовим вікном (на фронтальній стороні) і вентиляційними віддушинами (на обох бічних сторонах).

Електропечі серії ШЕУ комплектуються термоконтролером фірми «Овен», який забезпечує управління процесом за трьома незалежними програмами, які складаються з десяти кроків кожна. Підключення контролера і силової шафи до печі проводиться за допомогою силової вилки/розетки, розташованої на тильній стороні печі.

Країна- виробник: Україна.
Галузь застосування: для скла, кераміки.

Купити піч для термообробки скла (фьюзинг і молірування) та випалу кераміки Ви можете, звернувшись до менеджера-консультанта за контактним номером.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПП Дорошенко В.Д. - печі для гнуття штучного каменю, печі для молірування скла
(основний офіс)

00000, Україна, Київська, Киев, Киев, будинок 1
  • +38 (067) 402-31-XX

Статті компанії

Для чого застосовується піч для полімеризації?

24 листопада 2016 в 14:45
 

Піч для полімеризації - це такий вид обладнання, призначений для нагрівання порошкової фарби, яка під впливом високої температури починає плавитися і утворює шар плівки. Виріб, який планують обробляти, поміщається в піч…

 
 

Що треба знати про піч для ф'юзинга і молірування?

22 листопада 2016 в 16:04
 

Для багатьох перше, що кидається в очі, це незрозуміле слово «ф'юзинг». Насправді, воно англійського походження і дослівно перекладається як «плавлення». Цей процес застосовується для скла, щоб виготовляти різні форми. Слово…

 
 

Питання і відповіді

Для чого застосовується ф'юзинг?

23 листопада 2016 в 09:56 відповідей: 1
 
 

Що таке молірування скла?

23 листопада 2016 в 09:54 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create