Про нас

Виробництво печей для фьюзинга і молірування скла, гнуття штучного каменю, відпалу кераміки

Наша компаня має 10-річний досвід на ринку термічного обладнання. Це багатий досвід розробки та впровадження електропечей за такими напрямками, як печі для гнуття штучного каменю, печі для молірування скла, випалювання кераміки і гарт металу, нагрів (постформінг) штучного акрілового каменю, полімеризація порошкових фарб.

Наші печі успішно працюють по всій Україні: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв, Київ, Харків, Маріуполь.

Конкурентноздатні ціни на нашу продукцію приваблюють покупців з ближнього зарубіжжя, і наші печі представлені в Росії, Білорусі, Казахстані, Грузії та Молдові.

Наша спеціалізація - це нестандартні печі для різних галузей народного господарства. Багатий арсенал моделей і оригінальних технічних рішень дозволяє нам впевнено почуватися на ринку обладнання.

Діапазон типорозмірів наших печей - від 300 мм до 3000 мм по будь-якій координаті.
Для прикладу, найбільш яскраві екземпляри нашого виробництва - піч для молірування скла з розмірами робочої камери 2200 * 3200 мм (м. Дніпро, «Вілладекор»); печі молірування - 1800мм * 2800мм і 1000мм * 3000мм (м.Київ, Київський з-д скловиробів);


двухподова піч випалу кераміки
з об'ємом робочої камери 7 м.куб. (м. Чернівці)

Наш професійний підхід до технічного оснащення обладнання спирається на кілька ключових моментів, які помітно відрізняють наші печі для гнуття штучного каменю від подібних на ринку.

- Однією з головних характеристик термічних печей є якість футеровки, тобто якість самого матеріалу, що застосовується для футеровки, і його кількість в конкретному виробі. Адже ні для кого не секрет, що один із способів здешевлення печі - це економія на товщині шару футеровки, що в кінцевому підсумку позначається на величині тепловтрат і температурі зовнішніх поверхонь агрегату.

Застосовуючи для високотемпературних печей шар футеровки в 120 мм, ми забезпечуємо тим самим температуру зовнішніх частин печі не вище 65 градусів (температура перегріву 45 градусів), що цілком прийнятно і безпечно для випадкового дотику та щоденного користування.

- Ще однією характеристикою надійності та якості електропечей є довговічність ТЕНів або електричних спіралей.

Наші спіралі довговічні, тому що ми не навантажуємо їх понад 20 Вт на квадратний сантиметр площі поверхні дроту. При такому навантаженні температура в товщі металу, з якого зроблений дріт, далека від температури плавлення цього самого дроту, тому спіралі і не перегорають. А якщо одна з спіралей все-таки і перегорить, - міняти доведеться тільки її одну, завдяки секційному виконанню ТЕНів, які складаються з декількох, але абсолютно незалежних секцій.


- Будь-яка електропіч для молірування скла має інерційність, тому якісно керувати таким об'єктом здатний не будь-який терморегулятор. Лише тільки ті прилади, які автоматично налаштовуються на інерційність печі, здатні з точністю до одного градуса підтримувати як температуру, так і час набору температури з точністю до + / - 1 хвилини. Ми знайшли такі прилади і з успіхом застосовуємо їх для оснащення наших електропечей.

- Оглядові вікна, якими оснащені печі ф'юзинга і молірування виробництва ПП Дорошенко, засклені кварцовим склом товщиною 6 мм! Маючи майже нульовий КТР (коефіцієнт теплового розширення), кварцове скло чудово витримує великі перепади температур між внутрішнім об'ємом печі і зовнішнім повітрям, надійно захищаючи оператора від опікових травм під час спостереження за процесом.

- Зовнішня оболонка наших електропечей - це листовий метал товщиною 0,8 мм, покритий полімерною фарбою для зовнішнього (!) застосування з обох сторін. Іншими словами, і під дощем вона витримує кілька років, а вже під дахом - гарантовано 5 років. Запитайте у виробників полімерних фарб ...

- Ціноутворення для наших електропечей адаптоване під сучасні реалії українського ринку. Гнучка система знижок - як потреби, так і можливості вітчизняного покупця. Для покупців як ближнього так і далекого зарубіжжя наші ціни ще більш лояльні через наявність витрат на доставку і митницю.
Ми адекватно сприймаємо реальність і завжди відкриті для діалогу online.
І ми завжди відстаємо від цін конкурентів на 5-10%. Ціна нижче - якість вища.
Це наш виклик конкурентам.

- А якщо в процесі розвитку свого виробництва ви захочете більшу піч, наше підприємство піде вам назустріч! Ми готові обміняти вашу стару піч (з доплатою) на нову, зі збільшеними розмірами, або просто купити її назад, як б / в з оцінкою ступеня зносу до 50%. Дзвоніть, переконуйтеся, користуйтеся!

Купуйте нашу піч з відстрочкою платежу, і у нас не залишиться шансів продати вам неякісний товар, тому що на весь період кредиту поширюються гарантійні зобов'язання.

Ви завжди можете проконсультуватися з приводу купівлі нестандартного обладнання для термообробки, зателефонувавши за тел. (067) 402 31 99.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Обладнання для термообробки, піч полімеризації, піч для ф'юзингу, піч для випалювання кераміки
(основний офіс)

00000, Україна, Київська, Киев, Киев, будинок 1
  • +38 (067) 402-31-XX

Статті компанії

Піч для випалювання кераміки: види і характеристики

07 січня 2019 в 11:05
 

Створення керамічних виробів – справа непроста і кропітка. Адже, щоб кераміка була міцною і стійкою, потрібно ретельно дотримуватися технологій та етапів виробництва. На допомогу майстру приходить таке обладнання як піч…

 
 

Ф'юзинг скла: для створення шедеврів обирайте найкраще обладнання

04 січня 2019 в 18:54
 

Із розвитком промисловості і появою нових дизайнерських розробок поширення набуває таке поняття як ф'юзинг скла. Для склообробних підприємств цей напрямок діяльності наразі дуже прибутковий, адже вітражне скло, яке і є продуктом…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create