Запитання : Які бувають печі для порошкового фарбування?

Печі для порошкового фарбування – це пристрої, що використовуються для нанесення на поверхню порошкової фарби з її подальшим оплавленням.

Такий тип фарбування характеризується максимальними показниками адгезії. Процес здійснюється за рахунок плавлення фарби при температурі вище 100 ° С. Розплавлена порошкова фарба рівномірно наноситься на поверхню у вигляді в’язкої плівки, заповнюючи всі мікро тріщини. При охолодженні плівка застигає і твердне, утворюючи рівномірний, міцний шар.

Печі для порошкового фарбування (полімеризації) поділяють за типом на тупикові, прохідні, одноходові, поліходові, горизонтальні та вертикальні. Паливом для таких печей може служити газ, продукти нафтової переробки, а також електроенергія. За типом нагріву печі класифікують на терморадіаційні конвекційні, комбіновані та індукційні.

Кожен тип печей має свої особливості та специфіку роботи. Ринок сьогодні може запропонувати достатньо широкий асортимент обладнання, що підійде саме для Вашого виробництва.

Каталог печей для порошкового фарбування дивіться в каталозі, а також дзвоніть за номерами, вказаними на сайті та запитуйте про виготовлення обладнання індивідуального зразка.

 

 

 

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ПП Дорошенко В.Д. - печі для гнуття штучного каменю, печі для молірування скла
(основний офіс)

00000, Україна, Київська, Киев, Киев, будинок 1
  • +38 (067) 402-31-XX

Статті компанії

Для чого застосовується піч для полімеризації?

24 листопада 2016 в 14:45
 

Піч для полімеризації - це такий вид обладнання, призначений для нагрівання порошкової фарби, яка під впливом високої температури починає плавитися і утворює шар плівки. Виріб, який планують обробляти, поміщається в піч…

 
 

Що треба знати про піч для ф'юзинга і молірування?

22 листопада 2016 в 16:04
 

Для багатьох перше, що кидається в очі, це незрозуміле слово «ф'юзинг». Насправді, воно англійського походження і дослівно перекладається як «плавлення». Цей процес застосовується для скла, щоб виготовляти різні форми. Слово…

 
 

Питання і відповіді

Для чого застосовується ф'юзинг?

23 листопада 2016 в 09:56 відповідей: 1
 
 

Що таке молірування скла?

23 листопада 2016 в 09:54 відповідей: 1
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create