Порошкове фарбування вже давно з розряду революційного перейшло в розряд повсякденного. Сфера його застосування постійно розширюється, завдяки унікальним якостям цього методу - екологічності, економічності і високому рівню результативності. Від фарбування побутової техніки та меблів до будівництва та важкої промисловості - представники багатьох галузей вже оцінили переваги порошкового фарбування.

На одному з етапів нанесення порошкової фарби застосовується піч полімеризації. У ній відбувається остаточне формування покриття. Виріб поміщають в камеру, де при температурі 140-220 ° С відбувається процес полімеризації - оплавлення шару фарби. При таких температурах через приблизно 15-30 хвилин частинки порошкової фарби розплавляються, утворюючи на виробі плівку, при цьому витісняється повітря, що знаходилося в шарі порошкової фарби. Протягом все того ж зазначеного часу фарба проникає глибоко в поверхню виробу і застигає. Потім поверхню охолоджують - дають покриттю остаточно закріпитися. Після всіх етапів обробки виріб готовий до використання.

Управління піччю полімеризації, із завантаженими в неї виробами, практично зводиться до натискання однієї кнопки «ПУСК - НАГРІВ», всі інші операції камера виконує в автоматичному режимі. Піч полімеризації сама контролює випаровування і видалення залишкових парів, що забезпечує додаткову економію енергії.

Витрата матеріалу (порошкової фарби) є практично стовідсотковою. Це робить виробництво екологічно чистим, без будь-яких відхилень у санітарно-гігієнічних умовах праці.

Компанія Дорошенко випускає високотехнологічні печі для полімеризації.

Запропоноване обладнання має ряд незаперечних переваг:

- простота і зручність в експлуатації;

- висока надійність устаткування для фарбування;

- виконання високоякісного порошкового напилення.

Фахівці компанії надають можливість виготовити камеру для полімеризації за індивідуальним проектом з урахуванням ваших потреб. Крім того, вам буде надано повний пакет сервісного обслуговування. Детальніше про діяльність компанії можна прочитати тут: http://electropechi.ub.ua/uа/

Подібна камера у вашому розпорядженні - це безумовна якість і крок на сходинку вгору. Якісне обладнання дає можливість робити вашу продукцію конкурентоспроможною, а це на сьогоднішній день безцінно.