Новинкою акриловий камінь можна назвати за великим рахунком умовно. В Україні тільки з недавніх пір починають активно освоювати як його виробництво (з допомогу печей для гнуття штучного каменю), так і сфери його застосування. Насправді акриловий камінь був винайдений півстоліття тому американською корпорацією DuPont. Вчені цієї компанії прагнули виробити такий матеріал, який би, на відміну від натуральних аналогів, з часом не втрачав свого вигляду, мав високі експлуатаційні характеристики, був практичним і безпечним для використання в житловому середовищі. Своєму винаходу компанія дала ім'я Corian, сьогодні його часто використовують як синонім словосполучення «акриловий камінь».

Штучний камінь є одним з лідерів на ринку будівельних матеріалів. Його поява зробила справжній переворот в будівництві і дизайні. Схожість штучного каменю з натуральними матеріалами робить його незамінним при обробці фасадів і внутрішнього інтер'єра. Його легко поєднувати з іншими матеріалами, деревом, металом, різними штукатурками, склом та ін. Саме це є знахідкою для архітекторів і дизайнерів, дозволяє їм втілювати найбільш незвичайні проекти та ідеї.

Вироби з штучного акрилового каменю екологічні. Їх поверхня не має мікропор, що не дає бактеріям розмножуватися. Вироби з цього каменю мають вигляд гладкого цільного масиву, будь-якої товщини, будь-яких розмірів з інтегрованим в інтер'єр малюнком, на вибір з великої колірної гами.

Коротко розповімо про основні етапи виробництва листів акрилового каменю. Перш за все, сировина у вигляді смоли надходить на фабрику, де проходить перевірку в спеціальній лабораторії. Після чого, в певних пропорціях і при дотриманні технології, змішується у вакуумному міксері.

Отриману масу доводять до однорідного стану, в подальшому вона використовується для відливання листів, відомих як акриловий камінь. Саме залиття маси проводиться методом безперервного лиття. Виконує її піч для гнуття штучного каменю за встановленою технологією, що практично повністю виключає людський чинник. В самому кінці технологічного процесу відбувається термообробка листів.

Печі для гнуття штучного каменю - досить складне в технологічному плані обладнання. І компаній, які займаються їх виготовленням на українському ринку, не так багато. Одна з них - компанія Дорошенко. Ця фірма вже більше 10 років займається виготовленням нестандартних печей для гнуття штучного каменю, скла та інших матеріалів для різних галузей народного господарства.

Багатий арсенал моделей і оригінальних технічних рішень дозволяє компанії Дорошенко впевнено себе почувати на ринку обладнання. Продукція даного виробника успішно продається як в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів) так і в країнах ближнього зарубіжжя.

Скориставшись послугами фірми Дорошенко, ви можете розраховувати на чудову якість і адекватні ціни.