Для чого застосовується піч для полімеризації?

Піч для полімеризації - це такий вид обладнання, призначений для нагрівання порошкової фарби, яка під впливом високої температури починає плавитися і утворює шар плівки. Виріб, який планують обробляти, поміщається в піч разом з порошковою фарбою на його поверхні. При тривалому нагріванні фарба проникає по всіх нерівностях і пізніше починає тверднути. Утворюється рівна гладка поверхня. Такий ефект можна досягти тільки використовуючи піч для полімеризації. Поговоримо про її різновиди.

Звичайно, треба враховувати, що матеріал, який використовується, повинен мати термостійкі властивості. У першу чергу, це може бути метал. Управління процесом нагріву відбувається завдяки мікропроцесору, який працює в заданій програмі. Для цього не потрібна велика витрата електроенергії. Треба також враховувати, що порошкові фарби можуть бути різні за хімічним складом, тому процес формування покриття може займати різну кількість часу. Щоб полімеризація проходила рівномірно і за всіма канонами, слід забезпечити оптимальну температуру у всіх куточках печі. Необхідно також, щоб був збіг температури в камері і часу формування покриття з порошкової фарби.

Піч для полімеризації має невелику товщину стінки, завдяки використанню досить тонкого волокна. Об'єм печі практично не відрізняється від об'єму робочої камери, що дозволяє уникнути втрати тепла, які наближаються до нуля.

Існує поділ камер на горизонтальні і вертикальні. Кожен з видів ділиться на прохідні і тупикові. Перші характеризуються можливістю завантаження і вивантаження виробів з різних сторін. Це сприяє вбудуванню таких печей в конвеєри. У тупикових завантаження / розвантаження проводиться з одного боку.

Печі для полімеризації мають кілька різновидів:
1) Тупикова піч - проста в експлуатації, а також економна, оскільки вона герметично закрита, має спеціальні двері з ущільнювачами. Це сприяє утриманню тепла всередині печі. Зазвичай така піч застосовується, якщо продуктивність невелика або для фарбування одиничних великих виробів.
2) Прохідна піч - являє собою конвеєр, по якому переміщається виріб. На вході і виході можуть бути обладнані дверима або повітряними завісами. Пофарбований виріб переміщається по візку всередину камери полімеризації.
3) Вертикальні печі - можуть бути як в складі автоматизованих ліній, так і в ручному завантаженні.

Якщо вам треба піч полімеризації, купити можна в компанії ПП «Дорошенко». Ми пропонуємо сучасне обладнання, де застосовуються останні інновації в технології полімеризації. Чи готові втілити індивідуальні побажання. Звертайтеся в нашу компанію, ми надаємо сервіс високої якості.