Що треба знати про піч для ф'юзинга і молірування?

Для багатьох перше, що кидається в очі, це незрозуміле слово «ф'юзинг». Насправді, воно англійського походження і дослівно перекладається як «плавлення». Цей процес застосовується для скла, щоб виготовляти різні форми. Слово «молірування» в перекладі з латинської означає «гнути», «робити м'яким». Застосовуючи високу температуру, скло можна гнути, робити з нього художні витвори. Але щоб отримати продукцію високої якості, слід приділити увагу обладнанню, в якому відбувається процес виробництва цих виробів. Піч для ф'юзинга і молірування є такою.

За допомогою цього виду обладнання виготовляють різні предмети мистецтва, тому він є найбільш дорогим серед інших видів обробки скла. Але, як би там не було, попит на послугу молірування і ф'юзинга скла залишається незмінним. Завжди є шанувальники вітражного розпису та інших шедеврів зі скла.

Сучасний ринок може запропонувати різні види печей для ф'юзинга і молірування, зокрема:

1) Портативні печі невеликих розмірів, які працюють від мережі з напругою 220V або 380V. Цей вид добре підходить для фьюзинга і молірування скла в малих майстерень.

2) Валізо-подібні печі. У них присутня досить важка кришка, яка піднімається. Процес піднімання здійснюється за допомогою відповідних амортизаторів, противаг і пневмоциліндрів. Так само у верхньому відкидному відсіку знаходяться нагрівальні елементи, за допомогою яких відбувається процес ф'юзинга і молірування. Товщина оброблюваного скла може становити близько десяти міліметрів. У такій печі процес завантаження скла відбувається в нижній частині, а після закриття, починається обробка скла. Звичайно, в такому пристрої присутнє необхідне електронне обладнання. Піч також обладнана різними датчиками і контролерами, за допомогою яких можна регулювати час і температурний режим.

3) Печі з викотними каретками, які можна застосовувати як для ф'юзинга, так і для молірування. Такі печі найкраще застосовувати на підприємствах, де потужність виробництва досить висока. Відповідно, ціна на такий виріб буде нижчою, ніж в маленькій майстерні, оскільки витрати на виробництво того чи іншого товару будуть меншими.

Якщо вам треба купити піч для ф'юзинга, пропонуємо звернутися в компанію ПП «Дорошенко». Ми працює на ринку термічного обладнання 10 років, за цей період наша продукція удосконалилася до необхідних стандартів якості. Звертайтеся, ми відкриті для плідної співпраці.