Обладнання для гнуття скла, особливості, переваги та можливості

Гнуття скла використовується для надання оригінальних форм та кривих ліній для цільних пластів скла. Обладнання для зміни форми скла стане у пригоді при виробництві меблів та різноманітних елементів декору.

Процес молірування скла стає можливим за рахунок використання відповідного термічного обладнання. Скло загартовується у спеціальних печах, що робить його гнучким та придатним до зміни форми. Вигинається пласт скла за допомогою металевих форм та валиків.

Весь процес поділяється на 3 етапи. На першому етапі скляний пласт нагрівають та кладуть у потрібну металеву форму. Далі під дією температури, власної ваги та роботи валиків скло рівномірно розподіляється по металевій заготовці. При цьому температура скла становить 600 - 800 ° С. На завершальному етапі молірування відбувається охолодження скла за рахунок подачі стисненого повітря.

Найважливіший момент – це правильний підбір тиску, адже надто високий показник призведе до неправильного розтікання скла, а низький не загартує виріб. Час якісного загартування скла складає всього 4-5 секунд.

В залежності від товщини скляного пласту весь процес займає від 2 до 20 годин. Цей показник також залежить і від складності майбутньої конфігурації.

Для молірування придатне скло товщиною від 2 до 20 мм. В окремих випадках обладнання дозволяє працювати з більшою товщиною.

Така методика роботи зі склом користується популярністю при виготовленні навісів, вітражів, душових кабін, меблів, різноманітних перегородок та елементів декорування.

Вироби з гнутого скла набирають все більшої популярності, адже сучасне обладнання дозволяє створювати оригінальні форми без суттєвих затрат часу, зусиль та матеріалів, при цьому готові вироби відзначаються ударостійкістю та яскравим дизайном.

За допомогою печей молірування, можна також здійснювати фьюзинг скла, створювати рельєфи та декоративні елементи. При цьому потрібно лише змінити налаштування температурного режиму Вашої печі. Потрібно буде також придбати металеві ванни відповідних розмірів, а також спеціальні кришки для охолодження.

Ми пропонуємо сучасні печі для гнуття скла за доступними цінами. Все обладнання повністю виготовляється в Україні, при цьому якість печей не поступається дорогим закордонним аналогам.

Наші печі мають масивний шар футерування, що дозволяє запобігти втраті тепла, а отже зекономити на електроспоживанні. Обшивка також дозволяє уникнути травмування під час роботи печі, адже зовнішній шар обладнання не нагрівається.

Кожна піч для молірування виготовляється за індивідуальним замовленням під конкретні потреби габаритів та потужності.

Дізнайтесь більше про наші переваги, а також дивіться каталог обладнання для гнуття скла на нашому сайті.