Муфельна піч для випалювання кераміки

Муфельна піч для випалювання кераміки – це агрегат, що призначений для термічної обробки керамічних виробів на завершальній стадії роботи з ними. Свою назву пристрій отримав за рахунок наявності спеціального відсіку, що називається муфелем. Призначення муфеля – обмежити доступ прямого вогню та продуктів згорання до об’єкту обробки.

Муфельні печі мають досить широкий діапазон застосування, досить часто їх використовують для роботи з керамікою, адже ці печі забезпечують делікатну роботу, навіть, при максимально високих температурах.

Також їх використовують для підігріву різних матеріалів та запікання фарб, що наносяться на керамічні вироби.

Режим роботи. Виріб, що потребує теплової обробки розміщується у муфельному відсіку (що виготовляється із вогнетривких матеріалів), далі починається прогрівання повітря всередині муфеля до потрібної температури, що буде зберігатись протягом усього періоду випалювання. Найчастіше печі муфельного типу працюють за рахунок електричного постачання.

Така процедура забезпечує підвищену міцність керамічного виробу, а також стійкість та яскравість нанесених на нього фарб.

Як вибрати піч? У зв’язку із зростанням попиту на печі, а також збільшенню діапазону їх використання, розширюється і модельний простір обладнання. Виробники не припиняють вдосконалювати свою продукцію, що з однієї сторони дає можливість обрати оптимальний варіант для кожного, з іншої – ускладнює вибір.

Важливим показником якості сучасної муфельної печі є її екологічність. У випадку роботи з керамікою це вкрай важливо, адже найчастіше такі печі використовуються для випалювання посуду.

Також сучасна піч повинна мати 2 етапи роботи, що поділяються на нагрів та стабілізацію потрібного температурного режиму. При цьому блок управління дає можливість зберігати потрібні налаштування при перебоях чи відключенні електропостачання.

Ми пропонуємо муфельні печі, що виготовляються індивідуально під клієнта. Такий підхід дозволяє отримати оптимальний варіант розмірів та потужності обладнання.

Перевагою наших печей є надійні електричні ТЕНи, що гарантують якісну та тривалу роботу агрегату, а також надійний шар футерування, що забезпечує міцність та безпеку при експлуатації. А якщо в процесі розвитку свого виробництва Ви захочете піч більших розмірів - наше підприємство піде Вам на зустріч! Ми готові обміняти вашу стару піч (з доплатою) на нову, зі збільшеними розмірами, або просто купити її назад, як б/в з оцінкою ступеня зносу до 50%.

Зручні умови співпраці та післягарантійне обслуговування.

Дізнайтесь більше про наші можливості та робіть замовлення за телефонами, вказаними на нашому сайті.