Печі для загартування металу мають гарантувати продуктивність та безпеку!

Термообробка металу — складний процес, що вимагає зусиль, розумного ставлення та правильного обладнання. Печі для загартування металу швидко та якісно виконають завдання будь-якої складності.

 Використовують печі для термообробки металу та інших плавких речовин, при цьому робоча температура сягає 1200 - 1300° С. Тому при виборі обладнання варто враховувати всі нюанси робочого процесу та умов експлуатації печі. Безпека повинна бути на найвищому рівні!

 Значна частина печей для термообробки металу, по-перше, є досить незручними для використання. Метал завантажується і розвантажується з робочого простору при високій температурі, що надає процесу високого рівня небезпеки.

 По-друге, таке обладнання відзначається складною та дорогою комплектацією, що суттєво відзначається на ціні.

 Враховуючи ці та інші недоліки виробництва та експлуатації печей, підприємство Дорошенко В.Д. створило печі, що гармонійно поєднують високу якість та доступну ціну.

 Які переваги? Печі для загартування металу виробництва Дорошенко В.Д. забезпечують максимальну зручність користувача при виконанні таких завдань. Печі мають в своєму комплекті жароміцні плити, що гарантують захист дна робочої камери від пошкоджень при установці важких виробів.

 Електропечі комплектуються мікропроцесорною системою регулювання температури, а також захисними вимикачами (для автоматичного відключення напруги живлення при відкритті дверей).

 Нагрівальні елементи забезпечують рівномірний розподіл температури в робочій камері, що забезпечує економію електроенергії за рахунок більш швидкого та раціонально нагрівання.

Самі нагрівачі виготовляються зі сплавів високого опору. Виходи електричних нагрівачів ізольовані і виключають контакт з металевими частинами корпусу, а поворотні двері забезпечують захистом від прямого температурного впливу.

Не менш важливим нюансом є обшивка корпусу, від її надійності залежить безпека експлуатації, довговічність печі, раціональність витрат енергії.

Саме цей елемент виготовлення обладнання для термообробки дозволив спеціалістам ПП Дорошенко В.Д. знизити собівартість продукції без втрати функціональності.

 Застосовуючи для високотемпературних печей шар футеровки в 120 мм, забезпечується температура зовнішніх частин печі не вище 65 градусів (температура перегріву 45 градусів), що цілком прийнятно і безпечно для випадкового дотику та щоденного користування.

 Ціна не завжди показник якості. ПП Дорошенко В.Д. — яскравий приклад того, як розумний підхід та високий професіоналізм робить якісну продукцію більш доступною.

 Дізнайтесь більше про роботу компанії та асортимент товарів на нашому сайті.