Обладнання для фьюзингу — ще більше можливостей!

Сьогодні слово “піч” має значно більше значень та призначень, порівняно з ще недавніми часами. Один з напрямів сучасного “випікання” - фюзинг, що перетворює звичайне скло у справжні витвори мистецтва. Не обійтись при цьому без спеціалізованих печей — обладнання для фьюзингу.

 Печі сьогодні отримують все нові функціональні можливості, вони поділяються на універсальні та вузькопрофільні. До останніх і відноситься обладнання для фьюзингу.

Дане устаткування є відносною новинкою на українському ринку, проте його можливості та переваги стрімко завоювали прихильність споживачів.

Ці машини часто використовуються у дизайнерських цілях, адже простий механізм експлуатації не вимагає спеціальних умов та особливих навичок. Не зважаючи на це, печі для фьюзингу — це потужний та професійний апарат, що дозволяє виготовлення продукції в промислових масштабах.

Піч для фьюзинга здатна обробляти скло з товщиною до 10 міліметрів! Процес спікання скла відбувається просто: в нижню частину печі завантажується скло, а електронне обладнання дозволяє повністю контролювати процес. В процесі спікання скло нагрівається до 800 С.

Завдяки продуктивності, потужності і при цьому простоті в користуванні печі для фьюзингу ідеально підходять і для підприємців-початківців і для прискіпливих професіоналів.

 Хто в Україні виготовляє обладнання для фьюзингу? Вибір обладнання — важливий етап виробничого процесу. Від нього залежить і відповідність результатів до початкового задуму, і продуктивність, а отже і рентабельність.

 Обладнання не є дешевим, тому вибір потрібно робити розумно та виважено. Виробник номер один на українському ринку — ПП Дорошенко В.Д., що 10 років створює та вдосконалює термічне обладнання.

 Які переваги має печі ПП Дорошенко В.Д.? Електропечі поєднують в собі потужність та економність. Провідні спеціалісти створили обладнання, що найточніше відповідає вимогам споживачів різного профілю.

Головна перевага цього устаткування — економність. Вартість такої печі в середньому на 5-10 % менша за середньо статистичну, при цьому на якості роботи це абсолютно не відзначається. Все діло в розумному підході до виготовлення кожної деталі печі. Суттєвого зниження ціни виробники змогли досягти за рахунок зменшення масивної обшивки, проте машина не перегрівається та не втрачає енергію завдяки точному розрахунку потужності на кожен сантиметр квадратний площі проводів.

 ПП Дорошенко В.Д. пропонує високоякісне обладнання з високим рівнем надійності за доступною ціною! Думаєте, таке не можливе?

 Заходьте на сайт, замовляйте обладнання для фьюзингу та переконайтесь у цьому самі!